GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kuverttallrikar 9478352

nr 947 8352

Kuverttallrikar

6 st, Schreuder&Olsson, diameter: 27 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 mars 2015
kl 20:26:56